Erkeklerin Nefret Ettiği Seks Pozisyonları

Erkeklerin sevdiğini sandığımız birçok seks pozisyonu aslında onların  nefret ettiği pozisyonlarıdır.Genellikle kadınların seks pozisyonları konusunda seçici olduğu düşünülmektedir. Hatta erkeklerin her seks pozisyonunu sevdiği sanılmaktadır.  Ancak gerçek hiç de öyle değil. Partneriniz birçok pozisyonu size karşı isteksiz görünmemek veya sizi mutlu etmek için o pozisyonları denemektedir.

Bir çok erkek minimum çaba harcayıp maksimum zevk aldığı pozisyonları tercih etmektedir. İşte erkeklerinin hoşlanmadığı seks pozisyonları ;

Kıyafetle Seks =Kıyafetli seks çiftin birbirini konuşarak tahrik ettiği , tüm temasın kıyafetler üzerinden yaşandığı bu seks türünün ne kadar farklı ve tatmin edici bir deneyim olduğu ile ilgili birçok yazı bulabilirsiniz. Ama teoride güzel olanın pratikte de iyi olacağını düşünmeyin. Elbette istediğiniz tüm fantezileri deneyebilirsiniz ama erkeklerin biz kadınlar kadar mental orgazma yatkın olmadığını bilin. Konu sekse gelince birçok erkek gerçek olanı tercih etmektedir.

Misyoner Seks =  Bu pozisyon orgazm olamayı oldukça kolaylaştırmaktadır. Ve en çok tercih edilen bir pozisyondur. Bu yüzden de her zaman kolay olduğu varsayılıyor ama erkekler için hiç de öyle değildir. Çünkü kelimenin tam anlamıyla bütün yük erkeklerinin  üstündedir. Bu yüzden çoğu erkekler bu pozisyondan nefret etmektedir.

Duşta Seks  =  Konu erkeklerin sevdiği pozisyonlar ise , onlar için her zaman en iyinin en basit olduğunu unutmayın.Ayaktaki pozisyonlar genellikle erkeklerin favorisi olmaz, çünkü partnerler arasındaki boy farkı işleri zorlaştırır hatta zaman zaman garipleştirir. Bu erkeklere göre, küçük bir ödül için çok fazla iş yapmak anlamına gelir. Bir de bu pozisyonun duşta denenmesi işleri daha da zorlaştırır. Bir taraftan ıslak bir zeminde denge sağlamaya çalışmak diğer taraftan üşümek seksin zevkini azaltmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir