Tatar Sevişmesi Nedir?

Orta Asya Türklerinin cinsel birleşmeyi uzatarak elde ettikleri haz silsilesine “Tatar Aşkı” denilmektedir. Yazara göre orta Asyalı Türklerin keşfettikleri bu cinsel birleşme şekli eşlere batı dünyasının o zamanlar yabancı oldukları bir zevk vermekteydi. Tatar aşkı denen bu cinsel birleşme yönteminde erkek, penisini kadının döl yoluna soktuktan sonra kesinlikle acele etmeyerek bir müddet öylece durur.Bu şekilde erkeğin sertleşmiş penisinin döl yolunun sıcak ve nemli ortamında bulunması eşlere değişik bir haz verir.Her iki eş de adeta orgazmda duyulan zevke yakın bir haz düzeyine ulaşır.Burada önemli olan eşlerin acele etmemeleridir. 

Önemli olan alınan zevki uzatmak ve paylaşmaktır. Yukarıda değinildiği gibi eşler cinsel organları birleştiğinde hiç hareket etmezler. Kendilerine uygun bir süre sonra her iki eş de ağır ağır ritmik hareketlere geçerler. Eşler çok ağır bir tempo ile devam eden bu hareketlere bir süre devam ettikten sonra tekrar durur ve dinlenirler. Biraz sonra aynı gel – git hareketlerinin ritmine yeniden ulaşır ve devam ederler. Tabii ki bu aralardaki süre çiftten çifte değişmektedir. Burada önemli olan diğer önemli nokta, erkeğin penisinin sertliğinin bozulmamasıdır.

     Tatar Sevişmesi Yapılışı

Cinsel yaşamın toplumların kültürünün önemli bir olgusu olduğunu göz ardı edemeyiz. Ayrıntılı olarak anlatılan eski Türk kültüründeki bu yöntemi uygulayarak cinsel yaşamınızı canlandırabilirsiniz..

  • Özetle bu teknikte erkek hemen boşalmamalıdır.
  • Aralarda da kamışın sertliği bozulmamalıdır.
  • Sabırla uygulandığında bu hedefe varılacaktır.

Her çiftin ritmi mutlaka değişik olacaktır. Eğer bu yöntem iyi şekilde uygulanabilirse, cinsel birleşmeyi bir veya bir buçuk saate kadar uzatabilirsiniz.Bu tekniğin belki de en olumlu yanı uzun cinsel birleşmeye olanak sağlamasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir