Romantik Seks

      Eğer partnerinize gerçekten aşık iseniz birlikte geçirdiğiniz romantik dakikalar çok değerli olur. Romantik seks tipin de maksat sadece sevişmek değil öperek koklayarak dokunarak hissetmek de sevişmek kadar özeldir. Yatak odası çifte özeldir. hiçbir dış etkeni kapsamayan sadece çifte odaklı olan bu oda da romantik bir seks yaşamak zor olmaz. Yatak odanız toplu olsun partneriniz dışındaki hiç bir şeyi görmeyin!!!

    Seks sırasın da partnerinizin gözlerini içine bakın onu ne kadar çok istediğinizi hissettirin bu aranızdaki ateşi alevlendirecektir. Kendinizi  soymak yerine, birbirinizin üstündekilerini birer bire çıkartın. Bu, yavaşlamanızı ve tüm dikkatinizi partnerinize vermenizi sağlar.

Çoğu zaman bazı kelimeleri söylemek aklımıza bile gelmez. Oysa bu kelimeler birbirinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayabilir. Kadınlar “aşk” kelimesine karşı daha duyarlıyken, erkekler “istiyorum” sözcüğünü duymayı isterler. Çünkü bu, onlara ihtiyaç duyulduğu ve arzulandıkları hissini verir. Ayrıca yatakta ona “Oraya dokunmanı çok seviyorum” dediğinizde tepkisiz kalmayacağını da görebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir