Hangi Burç Yatakta Neyi Tercih Ediyor?

KOÇ
Koç Kadını ;

Yatakta konuşkan ve hatta esprilidir. Çoğunlukla kendi hazzını ön planda tutar ve yönetimi elden bırakmak istemez.
Koç Erkeği ;
Son derece ateşlidir. Yatakta kendine aşırı güvenir, farklı deneyimlere açıktır. Zaman zaman onu biraz aceleci bulabilirsiniz!

 


BOĞA
Boğa Kadını ;

Sadık ve tek eşli bir partnerdir. Kendisine dokunulmasına bayılır. Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız birleşmeniz o kadar tutkulu olacaktır.
Boğa  Erkeği ;
Yatakta güçlü olduğunu hissettirmeye bayılır. Sözleri ve komutlarıyla iplerin kendi elinde olduğunu hissettirir.

 


İKİZLER
İkizler Kadını ;

Yatakta flört oyunlarına bayılır! Her seferinde başka biriyle oluyormuşsunuz hissi yaşatır. Ancak kendisi üzerinde kontrol kurulmasını pek sevmez. Hazza ulaşmak için onu özgür bırakmalısınız.
İkizler Erkeği ;
Tek gecelik ilişkilere yatkındır. Aynı zamanda birden çok şeyle ilgilenebilme potansiyeline sahip olduğundan size farklı deneyimler yaşatabilir.

 

YENGEÇ
Yengeç Kadını ;

Romantik sözlerle başlayıp kendisini arzuladığınızı dile getiren cümlelerle devam ederek onu deliye çevirebilirsiniz! Duyguları ne kadar yoğun olursa seks hayatı da o denli hareketli olur.
Yengeç Erkeği ;
Basit cinsel maceralar hiç ona geri değil! Aşk ve alışkanlıkları onun için seksin ayrılmaz bir parçası.  Kırılgan olduğunu unutmayın ve yatakta çok fazla yönlendirmeye kalkmayın!

 

ASLAN
Aslan Kadını ;
Cinsel istekliliğini göstermekten ve ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Doğası gereği iplerin her zaman elinde olmasını ister.
Aslan Erkeği ;
Aşk oyunlarında gerçek bir ustadır. Ne istediğini çok iyi bilir ve elde etmekte pek zorlanmaz. Zaten bir girişimden sonra ‘hayır” yanıtını aldıysa o insandan hemen uzaklaşır.

 

 

YAY
Yay Kadını ;

Sekste macerayı sever! İstenildiğini bilmek onu en çok tahrik eden şeydir. Kulağına fısıldayacağız davetler onu harekete geçirmek için yeterlidir.
Yay Erkeği ;
Farklı insanlarda farklı güzellikler bulabileceğinden tek bir kişiye bağlanması zordur. Farklı deneyimlere açıktır, seks sırasında konuşmanız onu tahrik edecektir.

 

BAŞAK
Başak Kadını ;

Soğuk ve mesafeliymiş gibi görünse de yatakta oldukça aktiftir. Mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olduğu için ani maceralardan hoşlanmayabilir.
Başak Erkeği ;
Tek eşliliği tercih eder. Güzel kokulu kadınlara karşı koyamaz. Ufak detaylar onun uyarılmasında büyük rol oynayabilir.

 

TERAZİ
Terazi Kadını ;

Sekse düşkün olsa da birlikte olacağı kişiyi öncesinde iyi tanımak ve güvenmek ister. Estetik duygusu çok gelişmiş olduğundan atletik vücutlu erkeklerden hoşlanır.
Terazi Erkeği ;
Yatakta yönetmeyi seven kadınlara bayılır. Estetik duygusu gelişmiştir. Sıra dışı iç çamaşırlarla baştan çıkartabilirsiniz.

 

AKREP
Akrep Kadını ;

Akrep kadınına göre cinsellik olmadan aşk olamaz. Son derece tutkuludur. Cinsel gücü yüksek olduğundan partnerinde de bu özelliği arar.
Akrep Erkeği ;
Seks onun için hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Cinsel çekiciliği yüksektir. Bolca fantezi kurar ve bunları partneriyle paylaşır. Her an her yerde uyarılabilir.

 


OĞLAK
Oğlak Kadını ;

Cinsellikte baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. İstendiğini hissetmek onu tahrik eder.
Oğlak Erkeği ;
Düzenli cinsel yaşamdan hoşlanır. Ne kadar tutkulu olursa olsun her zaman tek eşliliği tercih eder.

 

KOVA
Kova Kadını ;

Sekste ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Partnerinin isteklerine karşı duyarlıdır.
Kova Erkeği ;
Seks onun için bir ihtiyaç… Yatakta özgürlüğüne düşkün bu erkeğin tek bir eşe sadık kalması oldukça zor.

 

BALIK
Balık Kadını ;

Gizemli görünüşüyle karşı cinsin ilgisini kolayca çeker. Empati duygusu gelişmiştir ve kendisi isteksiz olsa bile “hayır” demez.
Balık Erkeği ;
Yatakta duygusal paylaşımlara önem verir. Fantezi dünyası oldukça gelişmiştir. Ayak fetişizmine en çok Balık erkeklerinde rastlanır.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir