Cinsel İlişki Sırasında Söylenmemesi Gereken Sözler?

” Bu Kadar Mıydı?” : Partnerininizin cinsel organ boyutundan memnun olmazsanız bile bunu dile getirmemeniz gerekir. Boyutuyla ilgili yaptığınız kötü yorumlar partnerinizin libidosunu hemen indirir. Siz şaka olduğunu dile getirseniz bile partnerinizin aklında kalacaktır.

” Burnundan Nefes Alabilir Misin?” :  Partnerinizin ağzının koktuğunu bu şekilde dile getirmeniz yanlış bir uyarı olacaktır. Tamam partnerinizin ağız kokusu sizi rahatsız edebilir ama bunu bu şekilde dile getirmeniz konsantrasyonunuzu bozar.

” Göbeğime/Selülitlerime bakma” : Kimse dört dörtlük değildir. Herkesin kendince kusurları vardır. Fakat sevişme esnasında bütün ilgiyi kusurlarınıza çekmek doğru bir karar değildir. Bu durum partnerinizin sizin için dış görünüşe önem veren biri olarak görmesini sağlar.

” Bitti Mi?” : Sevişmeden hiç haz almadığını ifade eden bu kelime bitse artık anlamını taşıyan bir kelime olduğu için sevişme esnasında kullanılmaması gereken bir diğer cümledir. Bu cümle partnerinizi sevişmeden soğutacaktır.

” Neden Bu Kadar Suskunsun?” : Erkeklerin yatakta sessiz kalmasına genel olarak şüpheli yaklaşılır. Bedenen evet ama ruhen de gerçekten sizinle mi? Bunu sormak yerine partnerinizin hangi pozisyonlardan hoşlandığını sorup istediği pozisyonu deneyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir