Ön Sevişme Gerekli midir?

Ön sevişme genellikle kadınlar tarafından bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Erkeklerinde sekse hazırlanmak ve seksten daha çok zevk alabilmesi için en az kadınlar kadar ön sevişmeye ihtiyacı vardır. Ön sevişme cinsel hayatına renk katacaktır hem de partnerinizin tatmin olacağından dolayı daha çok mutlu olacaktır. Uzmanlara göre ön sevişme gereklidir. Yapılan araştırmalara göre ön sevişme yapan çiftler daha  yaptığı seksten daha çok zevk aldığı ortaya çıkmıştır.  Seks hayatınıza heyecan getirecek bazı ön sevişme teknikleri vardır. Bunlar ;

Masaj Yapın = Hem kadınlar için hemde erkeler için en çok işe yarayan ön sevişme tekniğidir. Doğru ve etkili  dokunuşlarla partnerinizi seks hazırlamış olursunuz. Masaj yaparken özellikle boyun ve omuzlara yoğunlaşmanız gereklidir. Erkeklerinin bir çoğu doğru yapılan ayak masajından oldukça hoşlanıyorlar.

Erotik Film Kitaplar = Kadınlarının lididosunun  artmasına çok yardımcı olan şey erotik kitaplar. Erkekler  görselliğe daha çok önem verdikleri  için erkeklerinin  favorisi ise erotik filmlerdir. Bunları partnerinizle paylaşarak  ön sevişmeyi harika hale getirebilirsiniz.

Dans = Erkeklerinin en çok hoşlandığı fantezilerden birisi Striptiz bu fanteziyi gerçeğe dönüştürmek ise oldukça başarılı bir ön sevişme tekniğidir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir