Çılgın seks fantezileri

Seks Kölesi : 

 

Liste de yerini alan bu fantezi insanların % 80 i tarafından sekse çok faydası olduğunu dile getirmiştir. Cinsel ilişkilerde erkekler kadınlara göre daha baskın karakterlidirler. Çünkü erkekler kadınların daha romantik ve kontrölü ele alma konusunda başarısız görmektedirler. Ancak erkekler kadınların içinden çıkabilecek hırçınlığın ve otoriterliğin farkında değildirler. Kadın baskın, erkek köledir. Kadın ne emrediyor ise erkek onu yapmak zorundadır. Zevkten sarhoş eden bu fantezi kadının erkeğine hitap şeklini de etkileyecektir.

Tecavüz Fantezisi :

Bu kadınların içinde bulunmak istemeyecekleri bir durum olabilir.  Ancak pek çok kadın tanımadığı bir adam tarafından tecavüze uğradığının hayalini kurar. Hayalinde büyük ihtimalle adamın onu kaçırdığını, boş bir araziye veya depo gibi bir yere götürdüğünü, el ve ayaklarından bağlayarak kendisine zorla sahip olduğunu canlandırır. Kadınlar üzerindeki paltoyu ve bluzu yırtıp atan, eteğini yukarı sıvayarak iç çamaşırlarını parçalayarak ona zorla sahip olan, yakışıklı ve harika bir fiziğe sahip bir adamın hayalini kurarlar. Partnerinin de üzerindekileri yırtıp atmasını isteyebilir bu fantezi birleşimi şehvetli kılacaktır.

Mazoşist Seks :

Sert vuruşlar, inlemeli çıkışlar, şaplaklar, tokatlar, ısırmalar, sıkıştırmalar, kıstırmalar, çığlık kıyamet sevişmelerden.  Acı çekmeye dair duyduğunuz tutku, acı vermeye dair duyduğunuz arzu, çıldırtan bir rol değişimi, yatak odasında başka bambaşka sınırsız bir dünya kurma isteği, bunların ummadığınız bir karşılığı olabilir. Henüz açılmadıysanız açılın partnerinize çünkü zevki doruklara çıkartacak bir fantezidir.

Teatral Fantezi : 

Kendini eşinin sevgilisi olarak hayal etme, doktor ile hemşirenin sevişmeleri, ofis ortamında sevişme hayalleri gibi fanteziler de var. Ancak bunların ne kadarı doğru, ne kadarı film karelerinden esinlenme, karar vermek güç. “Rol” yaparken seksten daha fazla zevk alabiliyor kadınlar. Bu yüzden bir ofis ortamı yaratıp masa üzerinde kendinizden geçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir