Orgazm Olmayı Kolaylaştıran Pozisyonlar

Bir çok kadın orgazm olmakta zorlanmaktadır. Veya orgazm olmamaktadır  orgazm  olmayı kolaylaştıran bazı pozisyonlar  uygulayarak cinsel ilişkinin zevkine varabilirsiniz.

Bacak Omuzda Pozisyonu = Yatakta ya da masada kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına atarak erkeğin girişi daha kolay olacaktır. Bacaklar omuzda pozisyonunu masa da uygularsanız erkeğinizi en derinlerde hissetmenizi sağlayacak bu pozisyon sizin orgazm olmanızı sağlayacaktır.

Kaşık Pozisyonu = Çiftlerinin birbirine en yakın olduğu pozisyonlardan birisidir. Klitorise girişin kolay olduğu bu pozisyonda erkek eliyle uyararak çifte orgazm olabilirsiniz.

Havada Kalma Pozisyonu = Bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanır kadın ise aksi yönde erkeğinin kucağına oturur ve penisi içine alır . Bu ardından kadın yavaş yavaş kendisini geriye erkeğinin üstüne doğru bırakır ve uzanır. Bu şekilde kadın kendisini havada gibi çok hafif hisseder. Bu pozisyonunu avantajı ise  partnerinin klitorise kolayca dokunabilecek olunması orgazm olmayı  kolaylaştıracaktır.


Kapalı misyoner pozisyonu =
Bu pozisyonda kadın bacaklarının dizlerine kadar kırar ve geriye doğru iyice yaslanır. Vajina daralarak erkeğin giriş çıkışlarını daha net hissetmesine neden olur ve orgazm  olmayı kolaylaştırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir