Cinsel Arzuyu Arttıran Öneriler

Kırmızı giyinin = Yapılan bir araştırmaya göre kadınlarını ve erkeklerinin kırmızı renginin çekiciliğine kapıldığı ortaya çıkmıştır.

Sabahları Partnerinizle Birlikte  Olun = Sağlığınız ve mutluluğunuz için sabahları cinsel birliktelik yaşamak önemli ve sabah yaşan cinsel birlikteliğinin bir çok faydası vardır.  Erkeklerin testosteron seviyesinin yüksek olması da bu saatlerdeki cinsel birlikteliğin uzun sürmesini sağlamaktadır.

Mor Çarşaflar = Mor renk yatak örtüsü veya  çarşaflara sahip olan çiftlerin çok daha fazla seks yaptığı yapılan bir araştırma sonucunda ortaya çıkmıştır.

 

Çikolata  =  Çikolata yemek, özellikle bitter  çikolata, beynin ‘kendini iyi hissetme’ kimyasalı endorfin sağlanmasına  neden olmaktadır . Bunun dışında ise  çikolata vücutta dopamin sağlanmasına da yol açarak Viagra benzeri etki yapmaktadır. 

Elmalı Tart = Uzmanlarının yaptığı bir araştırmaya göre elma tart   kadınların cinsel arzularını yüzde 24 oranında arttırdığını söylendi.

Sigarayı Bırakın = Sigara için erkeklerinin ereksiyon  bozukluğu yaşaması meydana gelmesi  diğer erkeklere göre 2 kat daha  fazladır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir