Mutlu Bir Çift Olmak İçin Uykudan Önce Yapılması Gereken Bazı Şeyler

Uyumadan önce partnerinizle zaman geçirmeniz oldukça önemlidir. Bu geçireceğiniz zamanın süresi çok önemlidir. Bu geçireceğiniz zamanda iş hayatınızı aklınızdan çıkarın ve  sıkıntılarınız var ise onları unutun ve güzel zaman geçirmeye bakın bu geçireceğiniz zaman hem sizi hemde partnerinizin mutlu olmasını sağlayacaktır.

Kafanızı İş İle Meşgul Etmeyin = Ev geldiğiniz zaman iş hakkında düşünmeyi bırakın ve partnerinizle vakit geçirin. Yatak sohbetleri çiftleri duygusal anlamda bağlamaktadır. Partnerinizle zaman geçirmek kafanızdaki sorunlardan sizi uzaklaştırır ve sizi rahatlatır. Partnerinizle konuşurken kesinlikle iş ve maddi konulardan  konuşmayınız.

 

Hareketli Tartışmalardan Kaçının = Uykudan önce partnerinizle tartışmaya girmekten kaçının Uykudan önce bir sorunu dile getirmek o sorunu çözmekten çok aranızdaki sıkıntıları meydana getirebilir ve bu durumda sabah uyandığınızda günüzün kötü geçmesine neden olabilir.

Birbirinize Mesaj Yapın = Uzmanlara göre uykudan önce yapılan masaj  uyku kalitesini arttırmaktadır. Ve stres seviyesini azaltmaktadır. Bunun dışında çiftlerinin birbirine yakınlaştığı görülmektedir.

Çocuğunuzu Yatak Odanızdan Uzak Tutun = Psikologlara göre çocuğunuzu sadece kabus gördüğü zaman yanınızda uymasına izin verin. Partnerinize  yakınlığı sürdürmek için yatak odanızın sadece ikinize özel olması gereklidir.

Sarılmayı Ve Öpmeyi Unutmayınız = Uymadan önce partnerinizi öpmeyi ve sarılmayı asla unutmayınız

Partnerinizle Aynı Saatte Yatın = Çalışan çiftler gün içerisinde birbirini göremiyor. Ve yatma saati alışkanlıkları birbirinden farklı olabiliyor.  Psikolog uzmanına göre mutlu bir ilişkisi olan çiftler aynı saatte yapmalıdır. Bun durumu alışkanlık haline getirirseniz. Partnerinizle aranızda ki bağa daha güçlü hale gelebilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir