Kadınların sevdiği seks pozisyonları

Kadınlar, tahrik olma konusunda erkeklere nazaran daha geç tahrik olurlar. Kadınları memnun etmek zordur. Size yardımcı olacak pozisyonlardan bahsedelim…

köpek pozisyonu :

Resim de göründüğü gibi kadının duruşundan esinlenilerek verilmiştir bu isim. Kadın emekler pozisyonda olur. Kalçasını olabildiğince hava da tutar. Bu pozisyon da erkek penisiyle birlikte ellerini de kullanır. Kadına daha fazla haz vermek için kadının kalçalarına vurabilir.

Ayakta İn – Kalk pozisyonu :

Kadının ve erkeğin orgazm olmasını garantileyecek bir pozisyondur. Eğer erkek güçlü kollara sahip ise ve kadın minyon ise gerçekleşebilir. bu pozisyon en zevk verici pozisyonlardan biridir. Erkek, kadını kucağına alır ve duvardan destek alarak seksi gerçekleştirir.

Makas Pozisyonu :

 

Makas pozisyonun da kadınların g noktası fazlasıyla rahattır. Erkek sırt üstü yatar. Kadın ise bir bacağını sola atar ve diğer bacağını sağa atarak üzerine oturur. Bu pozisyon da kontrol kadının elinde olur. Baskı ve hızı tamamen kadın üstlenir.

 

Üste Çıkma :

üste çıkma pozisyonu kadının hakim olduğu pozisyonlardan biridir. Erkek sırt üstü uzanır, kadın da erkeğin üstüne çıkarak üzerine oturur. Kadının yüzü erkeğin yüzüne denk gelir. Makas pozisyonun da da olduğu baskı ritim hız burada yine kadına aittir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir