Çok Fazla Seks yapmanın zararları

Baş Ağrısı :

Orgazm öncesinde ve sırasında baş kısımları ve ense kısımların da yoğun olarak görülür. Cinsel istek artıp şehvetli bir hal aldığın da ağrı da ilişkiyle birlikte  yoğunlaşır.  Bu durum kadın ve erkeği olumsuz etkiler bu ilişkiyi yavaşlatır ve daha yoğun bir baş ağrısın da ilişki sonlanır. Heves kaçıran  bu sorun sonrasın da iki taraf da tekrar ilişkiye girmek istemez.

Bel Ağrısı :

Uzun süreli girilen ilişki de rastlanılır. Bel ağrınıza sebep olmayacak pozisyonları tercih ederseniz bu konu da pek sorun yaşamazsınız. Sadece ilişki den kaynaklı olduğu düşünülüp önlem alınmazsa daha büyük sorunlar yaratabilir. Bel ağrınızı arka plana atıp ilişkiyi ön plana almayın tavsiyemiz bel ağrısı sırasında ilişkiyi sonlandırın.

Kalp Krizi geçirme :

İlişki esnasın da kalp krizi geçirme ihtimalinin ne kadar az olduğu düşünülse de gerçek bu değildir. Aslında seks yapmak kalbe faydalı bir eylemdir. Fakat yine de dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir.

 Yorgunluk :

Seksin verdiği yorgunluk günlük hayattaki aktivitelerinizi olumsuz  etkiler yapamaz duruma gelirsiniz. Sekse harcadığınız enerji sizi durdurur. Bu yüzden seksin defalarca yapılması uygun değildir.

 Orgazm olamama :

Genellikle erkekler defalarca seks yaptıklarından dolayı tekrar kolayca orgazm olamayabilirler. Ayrıca yorgun olan kişiler de  orgazm sorunu oluşur vücut enerjiye ihtiyaç duyuyor bundan dolayı orgazm olma da sorun yaşanılabiliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir