Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

Kadının Üstte Olduğu Pozisyon = Kadının üste olduğu pozisyon erkeklerini en çok hoşuna gittiği pozisyondur.Bu pozisyonda kontrol tamam kadındadır. . Sevişme sırasında  partneriniz tüm vücut kıvrımlarınızı görmesine  olanak sağlayan seks pozisyonudur. Bu pozisyon erkekleri oldukça mutlu etmektedir. Kucak pozisyonu = Bu pozisyonda erkek bir sandalyenin üstüne oturur. Kadın ise erkeğin   yüz yüze gelecek şekilde onun kucağına  oturduğu pozisyondur. Bu pozisyonda  kontrol kadındadır. Bu pozisyonda  partnerinizin  tüm vücudunuza dokunabilir, ve daha çok  zevk alırsınız Misyoner pozisyonu = Bu pozisyon erkeğinin üste olduğu ve tüm kontrolün erkekte olduğu pozisyonlardan birisidir. Bu pozisyonda partnerinizle göz teması  kurabilirsiniz. 

Ters kovboy pozisyonu = Bu pozisyonda erkek sırt üstü yatar.Kadında erkeğin  yüzene bakmayacak şekilde ters oturur. Bu pozisyonda bütün kontrol kadının elindedir. Bu pozisyonda çiftler göz teması kurmamaktadır ama erkeler bu pozisyondan çok zevk almaktadır. 

Ayakta pozisyonu = Bu pozisyonda hem kadın hemde erkek ayaktadır. Erkek kadının arkasına geçer ve ilişkiye girer. Bu pozisyonda hareket etmek diğer pozisyonlara göre daha zordur. Bu pozisyon erkeklerini kendisini muhteşem hissettiği pozisyondur.

Kaşık pozisyonu = Bu pozisyonda ise kadın yan yatar. Erkekte aynı yöne doğru yatar ve ilişkiye girerler. Bu pozisyonda bütün kontrol erkektedir. Bu pozisyonda sevişmeyi biraz daha ateşli bir hale getirmek istiyorsanız partnerinizin elleriyle tüm vücudunuza dilediği gibi dokunmasına  vermelisiniz  ve pozisyondan vazgeçmek istemeyceksiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir