Daha İyi Seks İçin Öneriler

1)  Seksi Önemseyin = Seks cinsel hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Cinsel seks yaşamınızı etkileyecek kadar önemlidir.. Araştırmalara  göre kadın ve erkeklerin çoğu  cinsel açıdan tatmin olma hissinin yaşama genel bakışları açısından çok önemli olduğunu söylemektedir.

2) Cinselliğe Davet Etme = Dekolte, seksi iç çamaşırlar giyin seksi parfümler sıkın yada bir hafta sonu kaçamak yapın  tüm bular seks yaşamınızı daha çok renklenecektir.

3) Ön sevişmeyi uzatın = Ön sevişme cinsel ilişkiye girmeden önce kesinlikle yapılması gerek bir şeydir. Ön sevişme hem kadına hemde erkeğe zevk vermektedir. Ön sevişme psikolojik açıdan hazzı arttırmaktadır.  Ön sevişme  yaparak ilişkiye girmeden önce kendinizi cinsel ilişkiye hazır olmanızı sağlamaktadır.

4) Seksten bahsedin = Partnerinizle cinsel ilişki hakkında konuşmaktan utanmayın  Sevdikleri ve sevmedikleri fantezileri sorunuz. Seks sırasında duygularınızdan bahsedin bir birinizi daha iyi tanımaya çalışınız.

5) Cinsel sağlığınızı ihmal etmeyin =Cinsel isteksizlik , orgazm olmada zorlanma , erken boşalma , gibi problemleriniz var ise kesinlikle bir doktora gitmelisiniz Ve bu sorunları çözmeye çalışın ki cinsel yaşamınız size ve partnerinize daha çok zevk versin

6) Görünüşünüze takılmayın = Hiç bir görünüşe takılmayın. Eğer görünüşe çok önem verirseniz  kafanızı çok meşgul etmiş olursunuz. Duygularının üzerine yoğunlaşmayı tercih edininiz. Erkeler yatakta kendilerine güvenen kadınları daha çekici bulmaktadır.Bu yüzden kadınlar erkeklere karşı güven vermelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir