Kadınların Zevk Noktaları Nerelerdir?

Her kadının zevk aldığı belli bir noktalar vardır. Bu noktalar kadınlara  cinsel ilişkiler sırasında çok büyük zevk vermektedir.

 Kadınların Zevk Noktaları ;

1) Saçlar =  Kadınların zevk sırasında etkilendiği bölgelerden birisi saçlarıdır. Erkeklerini saçları ile oynaması kadınlarını çok hoşuna gitmektedir.

2) Boyun =  Boyun bölgesi  kadınlarını öpülmekten hoşlandığı  ve cinsel ilişki sırasında en çok zevk aldıkları bölgelerden birisidir.

3) Dudak = Erkeklerini bir kadında en çok etkilemesi gerektiği bölgelerden biridir. Ön sevişmede mutlaka erkeler kadınlarını dudaklarını öpmelidir. Bu yapılan öpüşmeler kadında cinsel isteği daha çok arttırmaktadır. 

4) Popo = Kadınların en çok zevk aldıkları noktalardan birisidir. Kadınlar popolarına dokunulmasından çok zevk almaktadır. Sevişmeye başlamadan önce  kadını poposuna hafif dokunuşlar yaprak cinsel arzuyu daha istekli hale getirebilirsiniz

 

5) Meme uçları = Meme uçları kadınların en çok etkilendiği bölgelerden biridir. Ön sevişme sırasında bütün erkeklerinin bu noktaya yönelmesi gereklidir. cinsel arzu isteğinin artması konusunda hassas noktalarından meme uçlarıdır. Kadınları tahrik etmek için oldukça etkile olan bir noktadır.

6) G Noktası = G noktası  vajinanın hemen üst kısımda yer almaktadır. Kadında prostat bezine temas etmesinden dolayı tahrik olduğu önemli noktalardan biridir.

7) Sırt = Sırt bölgesi kadınların en etkilendiği bölgelerden biridir. Bir erkeğin kadının sırt bölgesine masaj yapması sonucunda kadın dahada çok tahrik olmaktadır.

8) Klitros = Bir kadınında cinselliğin en önemli noktalarından biri olan klitros kadının orgazm olmasının en etkili yollarından biridir. Bu bölge kadınlarını zevk noktaları arasında vazgeçilmez bölgelerden biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir