Penis Kırılmasının En Çok Görüldüğü Seks Pozisyonları

Yapılan araştırmalara göre penis kırılmasına neden olan bir kaç pozisyon vardır. Brezilyalı araştırmacılar penis kırılmasına neden olan seks pozisyonları inceledi ve en çok penis kırılmasına neden olan 3 tane seks pozisyonu olduğunu  söylemektedirler
1)  Kovboy Pozisyonu = Kovboy pozisyonu kadını üste olduğu pozisyondur. En çok penis kırılmasına bu pozisyonda meydana gelmektedir.  Kadının kontrolününde olan bu pozisyonda   penise doğru hızlı bir iniş olduğu zaman penisin  kırılmasına neden olmaktadır.
2) Köpek Pozisyonu =
Araştırmalara göre penis kırılmasının %30 u köpek pozisyonundan dolayı meydana gelmektedir. Erkeler bu pozisyonda çok fazla  hızını  arttırıyorlar bunu sonucunda penis pelvik kemiğine çarparak  peniste kırılma meydana geliyor . 3) Misyoner Pozisyonu  =  En sıkıcı pozisyonlardan biri olmasına rağmen bir çok kişi bu pozisyonda seks yapmaktadır. penis kırılmasının %25 misyoner pozisyonda meydana gelmektedir. Bunu nedeni ise aşır heyecan, ve aşırı hız sonucu penis pelvik kemiğine çarparak peniste kırılma meydan gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir