En Zevkli Seks Pozisyonları

Yapılan araştırmalara göre dünyada   cinsel ilişki sırasında zevk veren bir çok pozisyon vardır.Bu pozisyonlar hem erkeğe hem de kadına zevk vermektedir işte o pozisyonlar ;

Kelebek Pozisyonu =  Kelebek pozisyonunda kadının sırt ve kalça bölgesi yatağın ayak ucu kısmında olur , yatak başında ayakta duran erkek kadının belinden tutarak cinsel ilişkiye girer . Bu pozisyon vajina ön duvarından G noktasına ulaşacağı en kolay pozisyondur. Kadılar  seks yaşamında her zaman arzuladığı ve istediği orgazmı olmasına kolaylık sağlamaktadır.

Bacaklar Belde Pozisyonu =  Bacaklar belde pozisyonu Misyon pozisyonuna benzemektedir  ancak bacaklar  daha yüksekte olan  bu seks pozisyonunda erkekler dizleri üzerinde iken sırt üstü uzanan kadın, omuzları üzerinde kalana kadar ayaklarından kendisini erkeğin beline kitleme pozisyonudur.  Bu seks pozisyonu yatakta , kanepede uygulanabilinir. Ve hem erkeğe hem da kadına çok zevk vermektedir.

Köpekleme Pozisyonu =   Köpekleme pozisyonu her erkeğin hoşuna gittiği bir pozisyondu ama bazı kadınlar bu pozisyondan hoşlanmamaktadır. Çünkü erkeğin yüzünü görmemektedir. Bu pozisyonda kadınlar kanepeye veya yatağa elleriyle destek alacak şekilde dizlerinin üstüne çöker ve erkekte belinden kavrayarak devam eder.

Joker pozisyonun  Bu seks pozisyonu kadının üstte, erkeğin altta olduğu seks pozisyonudur.  Bu pozisyonda kadın, sırt üstü yatan erkeği üstüne oturur.  Bu pozisyonda kadının üstte olması tüm hakimiyetin kendisinde olmasını sağlamaktadır bu durum  cinsel birliktelikten hem kadına   hem de erkeğin  en üst derecede  zevk almasını sağlamaktadır.

Misyon Pozisyonu = En sıkıcı bir pozisyon olmasına rağmen hem kadınlar hem de erkeler bu pozisyondan zevk almaktadır. Bu pozisyon erkeği ve kadını az yormaktadır kadının yüz üstü yattığı erkeğin üste olduğu pozisyondur . Pek çok kadının bu seks pozisyonunu ideal seks pozisyonu olduğunu söylemektedir. Kadınlar bu pozisyonda  erkelerle bu pozisyonda çiftler rahat bir şekilde öpüşürler durumda kadına ve erkeğe daha fazla zevk vermektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir