Erkeklerin Yatakta Yaptıkları Seks hataları

1)  Ön Sevişmeyi Atlamak = Erkeklerin ön sevişme yapmadan direk  cinsel ilişkiye girmek istemesi  yaptıkları en büyük hatalardan biridir. Çünkü bir kadın ön sevişmeden aşırı derce zevk almaktadır ve rahatlamaktadır. Ön sevişme yapmayan kadınlarda orgazm süre uzamaktadır. Bu nedenle kendisinden önce boşalan partneri kendisini kötü hissetmesin diye kendi de orgazm olmuş gibi davranmaktadır.  Bir erkek ne zaman  bir cinsel ilişkiye girecek olursa olsun mutlaka ön sevişme yapmalıdır.

2)  Acele Etmek = Bir çok kadınlar erkeklerin acele etmesinden dolayı şikayet etmektedir. Cinsel ilişki doya doya yavaş yavaş yaşamak en doğru bir karar olacaktır.

3) Sevişirken farklı şeylerle uğraşmak = Genel yatak odası dışında sevişirken farklı şeylerle uğraşılmaktadır. Eğer sevişirken farklı şeylere uğraşmak istemiyorsanız yatak odanızda sevişmelisiniz.Eğer erkekler başka bir şeyle uğraştığını görürse kadın kendilerini kötü hissetmesine neden olur. Bu neden erkekler sevişirken farklı şeylerle uğraşmamalıdır.

4)  Sevişmenin hemen arkasından uyumak  = Her kadın Sevişmeden hemen sonra biraz daha kendisine ilgi gösterilmesini istemektedir. Erkek seks sonrası hemen yataktan kalkmamalıdır veya sırtını dönerek başka bir işle ile ilgilenmemelidir. Cinsel ilişki sonrası sırtını dönüp uyumak, kadınlarca içgüdüsel bu seksi arkı düşünmesine neden olur ve  kadın bu ilişkiden hiç zevk almadığı düşünür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir