Mutlaka Denemeniz Gereken Seks Önerisi

Herkesin hayatında bir kerede olsa denemesi gereken seks önerileri vardır. Sek dünyanızı hayal gücü ile renklendirebilirsiniz ve bu yapacağınız bazı değişikliler seks hayatınızı daha güzel ve zevk verici hale getirebilirsiniz.

Bazen otele gidin  ve romantizminizi orada yaşayın  ve bu öyle farklı yerlerde seks yapmanın keyfini çıkarmalısınız.

Seks hayatınızı birazda deniz kenarında yaşayın güneş altında öpüşün , sonra denize içine girerek  heyecanınızı doruklara taşıyın. Ve çok hoşunuza gider ise denizin derinliklerinde tutkulu ve farklı bir  seks deneyim yaşayın.

Eğer birbirinize çok bağlı bir çift iseniz  ve bir sebepsiz yere tartışırsanız tartışmadan sonra  eşinizden barışma seksi isteyiniz bir çok insan için kavgadan sonra sevişmek kadar ateşli bir şey yoktur.

Banyoda seks yapmayı deneyin banyoda yapılan seksin en büyük avantajı banyodalar  bulunana aynalar kadınların ilgisini çekmesidir ve sevişirken  kendi  hareketlerini  izlemesi onlara  ayrı bir keyif vermektedir.

Birazda manzara karşı seks yapılmalıdır manzaraya karşı yapılan seks   size hiç unutamayacağınız seks gecesi  yaşatabilir.

Çalışan çiftler için hafta sonu için  bir ev kiralayıp o evde geceyi çok güzel şekilde geçirmelisiniz bütün yorgunluğunu o gece yapacağınız seksten  atabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir