Cinsel Birliktelik İçin Uygun Zaman

Her  istediğiniz zaman eşinizle  cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Bazen her şey yolunda gitmeyebilir o yüzden biraz beklemek hem sizin için hemde eşiniz için daha sağlıklı olacaktır. Unutmayalım ki seks tek taraflı bir şey değildir. Cinsel ilişkiye girmenin en uygun zamanı iki tarafında bu ilişkiyi istemesidir.

Bazı erkekler vücudunun bazı yerlerinin sevmediği için cinsel ilişkiden kaçmak veya ertelemek isterler. Eğer bir kadın bu durumu fark ederse hemen ona kaşı güven vermelidir ve ona bir sürü iltifat etmelidir. Bu durumda cinsel hayatınızda daha mutlu olabilirsiniz .

Sabah saat 5 ile 8 arasında stres hormonu  çok fazla olur bu yüzden bu saatlerde seks yapmayın. Seks yapmak için en kötü zaman olduğunu söylemektedir uzmanlar. 9 dan sonra girilen ilişki tatmin ediyor ve çok zevk veriyor.Ve sabah saatlerinde sperm sayısı yüksek olduğu için kadınların hamile kalama sansı daha yüksektir. Eğer Çocuk sahibi olmak istiyorsanız  kesinlikle sabah saat 9  de cinsel ilişkiye girmeniz de fayda vardır.

Cinsel birliktelik için zaman ayırmanın önemli  olduğu kadarda  doğru zamanda  cinsel  çok önemlidir. Araştırmalara göre  kadının cinsel birleşme  açısından en uygun olduğu dönemin adet dönemini bittiği gün olduğu ortaya çıkmıştır. Cinsel birliktelik için uygun  ortam hazırlayın ve cinsel birliktelik vakti geldiği zaman  kendinizi serbest bırakın o anın tadının yaşayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir