Erkeklerin Zevk Noktaları

Kadınların ve erkeklerin zevk noktalarını bilinmesi , çiftlerin cinsel yaşamlarına renk katmaktadır . Hem kadınların hem de erkeklerin birden fazla zevk noktası bulunmaktadır. Bu noktaların doğru bir şekilde uyarılması seksi daha keyifli  hale getirebilirsiniz . Elbette partneri tanımak ve bireysel olarak hoşlandığı noktaları keşfetmek de çok  önemlidir. Bunun için ön sevişmeye vakit ayırmak gereklidir. Erkeklerin zevk noktaları kadınlara göre daha fazladır.

Erkelerin Zevk Noktaları :

Penis ve Çevresi aklında seks düşüncesi olmayan bir erkek bile penisine ya da penis bölgesine dokunularak tahrik edebilirsiniz  Penis ve etrafındaki dokular, erkek vücudunda uyarılmaya en hazır olan bölgeden birisidir.Bir erkeği sekse hazırlamak ve onun seksten aldığı zevki arttırmak için penis vazgeçilmez bir bölgedir.

Alt Dudağın Kenarı  erkeklerin ön sevişmeden hoşlanmadıkları ve bunu sadece kadın için yaptıkları gibi yanlış bir inanış vardır. Aslında erkeklerin tahrik olması ve sekse hazırlanmaları için de ön sevişme önemlidir . Güzel bir öpüşme ve alt dudağın kenarının hafifçe öpülmesi erkeği tahrik etmek için oldukça etkili bir yöntemdir

Göğüs Uçları kadınların göğüs uçlarından aldıkları zevk bilinir ama bu bölge erkeklerde nedense ihmal edilmektedir. Halbuki göğüs uçları erkek için de önemli bir zevk noktasından biridir. Seks sırasında partnerinizin göğüs uçlarını öperek ve bu bölgeyi hafifçe ısırarak erkeğinizin aldığı hazzı arttırabilir ve onu daha fazla tahrik etmenize yardımcı olacaktır.

Testislerin Birleşim Çizgisi erkeğin uyarılması için oldukça etkilidir. Özellikle iki testisin birleştiği nokta erkeklerin en önemli zevk noktalarından biridir olarak bilinmektedir . Seks sırasında iki testisin birleştiği ince çizgiye küçük dokunuşlarda bulunarak erkeğin çok daha yüksek haz duymasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir