En Çok Görülen Cinsel Sorunlar

Erken boşalma  = Erkekler tarafından sıklıkla büyük bir sorun haline getirilen bir sağlık sorunlarından biridir. Çözümü mümkündür. Çözülmediği takdirde çiftler arasında cinsel ilişki bazında sorunlar ve sıkıntılar yaratır.

Vajinismus  = Kadınların yaşadıkları, vajinal kaynaklı sorunlardan bir tanesidir. Bu sorun cinsel ilişki sırasında kadının acı duymasına ve ilişkiden zevk almak yerine acı almasına sebep olmaktadır. Bu tarz  sorunlarda bir cinsel sağlık uzmanından destek alması  gerekmektedir.

Orgazm sorunları  =Orgazm sorunları yaşayan çiftler ise kesinlikle iyi bir tedaviden ve teşhis sürecinden geçmelidirler. Çünkü ne sebeple cinsel isteksizlik duyulduğu ve nasıl bir çözüm yolu geliştirileceği çiftlerin cinsel hayatları için önemli bir konudur.

İktidarsızlık sorunu  = İktidarsızlık sorunu ise son yıllarda çokça yaşanan bir erkek kaynaklı sorunlardan biridir. Sebepleri ne olursa olsun cinsel ilişkide çiftleri büyük bir sorun olarak karşılar.

Cinsellikten tiksinme ve bağımlılık duyma = İkisi  bir birinden zıt  durumdur. Birinde kişi hiç cinsel ilişki istemezken diğerinde durmadan bir cinsellik arzusu duyar . Bu da her iki noktada büyük bir sorun meydana gelir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir