Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Birçok hastalıkta alternatif tedavi olarak kullanılan şifalı bitkiler cinsel yaşamda da etkili olabiliyor ve cinsel gücünüzün artmasına yardımcı oluyor.

Tarçın = İştah açıcıdır. Sinirsel rahatlık veren bir kokusu vardır. Gaz söktürücü ve antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak olarak da kullanılabilir. Kışın içilen bitki çaylarına konulabilir. Tarçın yağı hoş kokusundan dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Bitki çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır, tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır

Roka: Bolca demir ve C vitamini içerir , alyuvarlar için çok  iyidir. Ayrıca, cinsel gücü de artırmaktadır.

Maydanoz: Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşamınızda lezzet katar.

Rezene: Bilinen en eski afrodizyaklardan olan rezene den her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılarak içilebilir.

Hardal: Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırılmasına yardımcı olur.

Lavanta: Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirir.

Haşhaş Tohumu: Cinsel performansı etkisin arttırır.

Ginseng: Binlerce yıllardır Çin’de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.

Zencefil: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar Yemeklerde baharat olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenebilir. Etkisini görmek için en  bir hafta veya 10 gün kadar kullanılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir