Güçlü İlişkinin Sırrı !

Araştırmalara göre yatakta daha fazla zaman geçiren çiftlerin seks hayatı daha iyi !

 

Eğer sizde cinsel ilişkinizi daha güçlü ve daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız , yatakta daha fazla zaman geçirmelisiniz. Araştırmalara göre yatakta daha fazla zaman geçiren çiftlerin cinsel hayatı daha uzun ömürlü bir hale geliyor .

Araştırmanın bir diğer sonucu da, daha fazla sevişen çiftler bunun olumlu etkilerini günlük hayatlarında, fiziksel ve sözel olarak görüyorlar.

Amerikalı seks terapistleri, sağlıklı bir cinsel hayatın çiftler arasındaki aşkı güçlendirdiği konusunda hemfikirler.

York, Lausanne ve Fribourg üniversitelerindeki araştırmacılar, bu çalışmanın fiziksel ve manevi etkilerini gördüklerini söylüyorlar.

Aile ve evlilik terapisti Amanda Pasciucco: ‘Seks sizi daha mutlu biri yapar ve beyne daha fazla dopamin ve oksitosin salgılayarak endorfin seviyenizi yükseltir. Eğer partnerinizle daha fazla seks yaparsanız, bu sizi daha mutlu yapar ve birbirinizi daha yakın hissedersiniz’ diye konuştu.

Araştırmanın sonucu, cinselliğin etkilerini yatak odanızın dışında da göreceğinizi gösteriyor. Çiftler seks sonrası pozitif görünürler ve daha güçlü etkilerini de ilerleyen 6 ay içinde görmeye başlarlar.

Kaynak :Posta

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir